Salarisindicatie:
  • Pełen etat
  • Veghel
  • Posted 7 miesięcy ago

Dla naszego klienta w regionie Veghel poszukujemy kierowców. Psiadasz doświadczenie jako kierowca? To zgłoś sie do nas! Wyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny.

Obowiązki:
– Dostawa rożnych produktów oraz towarów do klientów
– Krajowych jak i miedzynarodowych
– Załadunek oraz rozładunek samochdu

Wymagania:
– Doświadczenie jako kierowca
– Aktualne prawo jazdy C
– Kod 95 jest plusem
– Pełna odpowiedzialność
– Elastyczny czas pracy
– Zaświadczenie o niekaralności

Lokacja: Firma znajduje sie w Veghel

Okres: Możliwość otrzymania umowy na stale!

Proces: Prosimy o przesłanie dwóch referencji z poprzednich prac ,CV oraz list motywacyjny.

IBC Personeelsdiensten BV jest wlasnie dla ciebie. Mamy interesujace oferty pracy jak i rozniez możemy sie dostosować do Panstwa wymagan. Jaki zawód posiadasza? Mamy tylko oferty dla wykwalifikowanych pracowników. Nie szukamy pracownikow tymczasowych, ale stałych pracowników. Naszym pracownikom oferujemy tylko zatrudnienie na duższy okres czasu jak i również  możliwość otrzymania umowy na stałe.

Dlaczego IBC Personeelsdiensten BV ? Oferujemy:
– Polsko języczny konsultant w naszej siedzibie w Veghel
– Mieszkania na wysokim poziomie
Pomoc w uzyskaniu: konta bankowego,meldunku w Holandi i ubezpieczenia zdrowotnego.Krótko mówiąc, bierzemy wszystko co możliwe na siebie. IBC Personeelsdiensten BV jest dla ciebie!

To apply for this job email your details to sandra@ibc-personeelsdiensten.nl

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Zastosuj się do tej pracy