Salarisindicatie:
  • Pełen etat
  • Anywhere
  • Posted 7 miesięcy ago

Poszukujemy osób do betonowania i wykonczeń. Firma ta zajmuje się betonowaniem,wykonczeniami, robieniem podłóg betonowych. Poszukujemy osób z dużym doświadczeniem i z entuzjazmem do pracy.

Zadania:
– Obsługa maszyn do betonowania
– Wykończenie podłóg
– Przygotowanie maszyn do użytku

Wymagania:
– Doświadczenie jako osoba do betonowania lub osoba do reperacji betonu
– Własny środek transportu oraz prawo jazdy kategori B
– Znajomość jezyka obcego mile widziana
– Nadgodziny nie mogą być problemem jak i praca w rożnych miejscach Holandii

Zapewniamy:
– Super wynagrodzenie oraz bardzo dobre warunki pracy
– Prace w szybko rozwijającej się i dynamicznej firmie

Miejsce:
– Firma ta znajduje się w Veghel, projekty które wykonują są w całym kraju.

Okres:
– Możliwość otrzymania umowy na stale!

Procedury:
Wszystkich zaiteresowany prosimy o wysłanie przynajmniej 2 referencji z poprzednich firm.

IBC Personeelsdiensten BV jest właśnie dla ciebie. Mamy interesujące oferty pracy jak i również możemy się dostosować do Państwa wymagan. Jaki zawód posiadasz? Mamy tylko oferty dla wykwalifikowanych pracowników. Nie szukamy pracowników tymczasowych, ale stałych pracowników. Naszym pracownikom oferujemy tylko zatrudnienie na duższy okres czasu jak i również  możliwość otrzymania umowy na stałe.

Dlaczego IBC Personeelsdiensten BV ? Oferujemy:
– Polsko języczny konsultant w naszej siedzibie w Veghel
– Mieszkania na wysokim poziomie
Pomoc w uzyskaniu: konta bankowego,meldunku w Holandii i ubezpieczenia zdrowotnego Krótko mówiąc, bierzemy wszystko co możliwe na siebie. IBC Personeelsdiensten BV jest dla ciebie!

To apply for this job email your details to sandra@ibc-personeelsdiensten.nl

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Zastosuj się do tej pracy