Salarisindicatie:
  • Pełen etat
  • Anywhere
  • Posted 7 miesięcy ago

Naszym klientem jest duży dostawca usług logistycznych, majacy wszelkiego rodzaju towary w okolicy Nijmegen. Poszukujemy osób ktore posiadaja prawo jazdy kategori C (E), są natychmiast dostępne w pełnym wymiarze godzin i mają doświadczenie jako kierowca. Czekamy na Twoje CV!

Obowiązki w pracy:
– Dostawa różnych produktów i towarów na rzecz klientów

Wymagania pracy:
– Posiadasz aktualne i sprawdzone doświadczenie jako kierowca
– Doświadczenie w sprzedaży detalicznej i / lub dystrybucji miejskiej jest zaletą
– Posiadanie prawa jazdy C (E) jest wymogiem
– Kod 95 jest wymogiem
– Wymagana jest znajomość języka holenderskiego
– Przyjazne dla klienta i elastyczne podejście

Lokalizacja:
Firma znajduje się w regionie Nijmegen
Czas trwania:
Mozliwość uzyskania umowy na stałe!

Procedura wyboru:
Mile widziane referencje z poprzedniej pracy.
Dlaczego IBC Personeelsdiensten BV ? Oferujemy: Polsko jezyczny konsultant w naszej siedzibie w Veghel, mieszkania na wysokim poziomie, transport do Holandii, pomoc w uzyskaniu: konta bankowego, meldunku w Holandii i ubezpieczenia zdrowotnego

IBC Personeelsdiensten jest właśnie dla ciebie!
Wyślij nam swoje CV na: sandra@ibc-personeelsdiensten.nl lub zadzwon pod nr.(0413) 33 21 29

To apply for this job email your details to sandra@ibc-personeelsdiensten.nl

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Zastosuj się do tej pracy